Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | INTEL |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 16 |
| Честота, GHz | 3.40 |
| Кеш, MB | 30 |
1,015.95лв. / 519.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | INTEL |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 16 |
| Честота, GHz | 3.40 |
| Кеш, MB | 30 |