Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | INTEL |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 6 |
| Честота, GHz | 3.0 |
| Кеш, MB | 18 |
557.30лв. / 284.94€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | INTEL |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 6 |
| Честота, GHz | 3.0 |
| Кеш, MB | 18 |