Additional information
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 37 × 17 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark MB3442i / B3340dw / B3442dw / MB3442adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3 000 pages |
213.48лв. / 109.15€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 37 × 17 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark MB3442i / B3340dw / B3442dw / MB3442adw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3 000 pages |