Additional information
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 40 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | XEROX |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 34 |
| Принтер резолюция | 600×600 |
| Скенер, тип | Flatbed, ADF |
| Скенер резолюция | 1200×1200 |
| Максимален размер на сканираната област, mm | A4 (Letter/Legal A6 – A4 (105 x 148 mm) to (216 x 356 mm)) |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | PDF (regular, secure, archival PDF/A), TIFF, JPEG, Scan to email, FTP, network or USB connected computer, Windows network folder |
| Копир скорост черно, копия/мин | 34 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Факс, тип | – |
| Факс резолюция | – |
| Интерфейс | Hi-Speed Certified (Type B), High-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | Ethernet 10/100 Base-TX |
| Безжична мрежа | Wireless 802.11b/g/n; Mobile printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria Print Service, Wi-Fi Direct (optional: Xerox Workflow Central) |
| Памет, MB | 512 MB |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | Main Input: 60 – 105 g/m2, Manual Feed Slot: 60 – 200 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Tray (Main tray): 250 sheets (75g/m2, 98 x 148 mm to 216 x 356 mm), Tray (Manual feed slot): 1 sheets (75g/m2, 98 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 150 sheets (75g/m2) |
| ADF | 50 sheets ADF (75g/m2, 105 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Двустранен печат | yes |
| Консумативи | Extra High-Capacity Toner Cartridge: 6,000 sheets 006R04404, High-Capacity Toner Cartridge: 3,000 pages 006R04403, Imaging Kit: 12,000 pages 013R00691 |
| Натоварване, стр./месец | 30000 |
| Съвместими операционни системи | MacOS 10.14, 10.15, 11, 12, Windows 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10, 11, Windows Server 2008 R2 SP1 / 2012 / 2012 R2 / 2019 / 2008 SP2 (32 and 64 bit) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 415 x 360 x 352 |
| Цвят | White-Blue |
























