Additional information
| Weight | 14.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 23 × 45 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 34 |
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | OLED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3440×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.23 mm |
| Време за реакция, ms | 0.1 |
| Честота на опресняване, Hz | 165 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178/178 |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | 5 USB 3.2 Gen1 |
| Наклон | -5° ~ 21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Рамка | 3-sided bezeless |
| Стандарти | RoHS, Arsenic-free glass and mercury-free for the panel only |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 81.5 x 30.5 x 41.7 (52.7) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |



























