Additional information
| Weight | 9.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76.48 × 13.89 × 45.49 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | DELL |
| Размер на екрана, inch | 24.5 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2832 mm |
| Време за реакция, ms | 0.5 |
| Честота на опресняване, Hz | 500 |
| Яркост, cd/m2 | 400 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | 2 DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | 3 USB 3.2 Gen 1, 2 USB 3.2 Gen 1 with Battery Charging 1.2 |
| Наклон | -5° ~ +21° |
| Хоризонтално завъртане | ± 20° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Стандарти | TUV Rheinland |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 55.5 x 24.4 x 39.1 (50.1) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |



























