Additional information
| Weight | 3.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 26 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | CHIEFTEC |
| Формат | ATX 12V 2.3 |
| Мощност, W | 500 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 140 x 87 mm |
| Цвят | White |
77.04лв. / 39.39€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 26 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | CHIEFTEC |
| Формат | ATX 12V 2.3 |
| Мощност, W | 500 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 140 x 87 mm |
| Цвят | White |