Additional information
| Weight | 21.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 43 × 52 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | BENQ |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Динамичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C (PowerDelivery 90W, DisplayPort Alt Mode, Data) |
| USB хъб | 2 USB 3.1 Hub, USB Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 140 mm |
| Стандарти | Verified by CalMAN, Pantone Validated, Pantone SkinTone |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 27.4 x 45.2 (59.2) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |


































