Additional information
| Weight | 13.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 99 × 21.4 × 66 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | BENQ |
| Размер на екрана, inch | 34 |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 21:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3440×1440 |
| Време за реакция, ms | 5 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Яркост, cd/m2 | 350 |
| Статичен контраст | 1000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | / 178°, 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | 2.5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB-C (PowerDelivery 65W, DisplayPort Alt Mode, Data) |
| USB хъб | 3 USB 3.1, USB Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 82.6 x 24.4 x 44.5 (59.5) cm |
| Цвят | Grey |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
































