Additional information
| Weight | 5.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 39 × 19.4 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 2200 |
| Контраст | 30000 |
| Разд. способност | 3840×2160 |
| Поддържане на формати | Native 16:9 |
| Звук | Chamber Speaker 5W x2 |
| Шум при работа, dB | 30/28dBA (Silence mode) |
| Коефициент на увеличение | 1.3 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.13 – 1.47) |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB Type A, USB Type Mini B, DC 12V Trigger (3.5mm Jack), RS232 in (DB-9pin) |
| HDMI | 2 HDMI (2.0b/HDCP2.2) |
| Лампа, W | 240 |
| Лампа живот, h | 4000 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 38.0 x 26.3 x 12.7 |
| Тегло, kg | 4.20 |
| Цвят | White |



























