Additional information
| Weight | 1.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 15 × 21 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 200 |
| Контраст | 100000 |
| Разд. способност | 854×480 |
| Размер на екрана, inch | 30"~ 100"(76.2 ~ 254 cm) |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 270-degree 5W speaker tuned by treVolo |
| Шум при работа, dB | 25/25 dBA (Normal/Eco) |
| Коефициент на увеличение | 1 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.3 (35"@1m)) |
| Опция за безжично прожектиране | Android TV dongle, Bluetooth 4.2, Wi-Fi Standard: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4G/5G), Wireless Projection: Google Cast |
| Входове | USB Type A (2.0/Power Supply 1.0A/Reader) |
| Изходи | 3.5 mm Audio Out |
| HDMI | HDMI |
| Лампа, W | LED |
| Лампа живот, h | 20000 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 11.4 x 14.0 x 15.3 |
| Тегло, kg | 0.97 |
| Цвят | White |































