Additional information
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 18 × 35 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 3500 |
| Контраст | 10000 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | / 30”, ~ 200”, ~ 300”, 60” |
| Поддържане на формати | 16:9 Native |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | 35/29 dBA (Typ./Eco.) |
| Коефициент на увеличение | 1.1 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.50 ~ 1.65) |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | USB Type A-1 (2.0/Power Supply1.5A), RS232 in (DB-9pin), Audio in (3.5mm Mini Jack) |
| Изходи | Audio out (3.5mm Mini Jack) |
| HDMI | HDMI-1 (1.4a/HDCP1.4/MHL), HDMI-2 (1.4a/HDCP1.4/MHL) |
| Лампа, W | 245 |
| Лампа живот, h | 4000 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.5 x 11.0 |
| Тегло, kg | 2.79 |
| Цвят | White |





























