Additional information
| Weight | 4.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.1 × 29 × 41.8 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | BENQ |
| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 5000 |
| Контраст | 13000 |
| Разд. способност | 1920×1080 |
| Размер на екрана, inch | &apos, ~324.9"(65.78 – 825.25 cm), 25.9&apos |
| Поддържане на формати | Native 16:9 (5 aspect ratio selectable) |
| Звук | 10W x 1 |
| Шум при работа, dB | 36/31 dBA (Normal/Eco mode) |
| Коефициент на увеличение | 1.5 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1.39 – 2.09) |
| Опция за безжично прожектиране | – |
| Входове | Rear) |
| Изходи | Monitor out (D-sub 15pin), Audio out (Mini Jack) |
| HDMI | 2 HDMI/1 MHL |
| Лампа, W | 310 |
| Лампа живот, h | 2500 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 23.3 x 11.7 |
| Тегло, kg | 3.30 |
| Цвят | White |



























