Additional information
| Weight | 0.83 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 115 x 69 x 38 mm (mouse), 465 x 174 x 24 mm (keyboard) |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 505 g (keyboard), 96 g (mouse) |





















