Additional information
| Weight | 0.538 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.097 × 7.62 × 24.13 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | USB |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | yes |
| Контрол на звука | On-ear |
| Време за работа на батерия | Up to 18 hours of talk time and 20 hours of listening time |
| Честотен обхват, Hz | Microphone – 100 Hz – 8 KHz, Speakers – Music mode: 20 Hz – 20 KHz, Talk mode: 100 Hz – 8 KHz |
| Чувствителност, dB | 118 dB at 1mW |
| Дължина на кабела, m | 1.5 m charging cable |
| Цвят | White |


























