Additional information
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 14 × 3 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 430 x 131 x 20 mm |
| Цвят | Black |





















