Additional information
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Bluetooth/Wireless |
| Подсветка | – |
| БДС кирилизация | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 457 x 193 x 24 mm |
| Цвят | Black |




















