Additional information
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15.8 × 12.1 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth/Wireless |
| Резолюция, dpi | 1000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 59 x 107 x 6 mm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, g | 127 g |



























