Additional information
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless/USB |
| Резолюция, dpi | 8000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 7 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 125 x 84 x 51 mm |
| Цвят | Grey |
| Тегло, g | 141 g |



























