Additional information
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 16.2 × 9.1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth/Wireless |
| Резолюция, dpi | 4000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 59.4 x 104.8 x 35.2 mm |
| Цвят | Yellow |
| Тегло, g | 82 g |

























