Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 18.1 × 9.1 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | 13 programmable controls |
| Подсветка | 8-zone RGB lighting |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 79 x 131 x 41 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 106 g |

























