Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 6.8 × 17.2 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 25000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 70 x 117 x 40 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 75 g |



























