Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | ASUS |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | USB-C, M |
| Мощност, W | 65 W |
| Дължина на кабела, cm | 200 cm |
| Цвят | Black |





















