Additional information
| Weight | 8.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 7 × 46 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Vivo AiO |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1135G7 2.40 GHz, 8 MB cahce |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | Not Available |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD (1920 x 1080) 16:9 Anti-glare |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | External DVD writer 8X |
| Звук | Built-in array microphone, Built-in speaker |
| Мрежа | Realtek RTL8111H 10/100/1000 GbE, Wi-Fi 5(802.11ac)+Bluetooth 5.1 (Dual band) 2*2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 5 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | Wireless golden keyboard + Wireless optical mouse |
| Windows OS | – |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 1.7 x 40.9 cm |
| Цвят | Gold |




















