Additional information
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | ExpertCenter D7 |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-10700 2.90 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Intel B460 Chipset |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 DDR4 U-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | DVD writer 8X |
| Звук | High Definition 7.1 Channel Audio |
| Мрежа | Intel WGI219V 10/100/1000 GbE, Wi-Fi 5(802.11ac)+Bluetooth 4.2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 1 M.2 connector for WiFi, 2 M.2 connector for storage |
| USB порт | 11 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3 Audio jacks, Headphone, 3.5mm combo audio jack |
| Разширителен порт | 1 PCIe 3.0 x 16, 1 PCI, 2 PCIe 3.0 x 1 |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | VGA |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | Smart card reader |
| Аксесоари в комплекта | Mouse, NO Keyboard& |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Desktop |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.3 x 34.0 x 9.5 |
| Цвят | Black |















