Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Gaming |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 9 |
| Процесор | AMD Ryzen 9 5900X 3.70 GHz, 6 MB cache |
| Чипсет | AMD X570 Chipset |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 4 DDR4 U-DIMM Slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD&SATA |
| Твърд диск, GB | 3000 |
| Монитор | – |
| Web камера, MP | – |
| Видео карта, тип | External |
| Видео карта, GB | 24 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | SupremeFX S1220A CODEC |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6 (802.11ax)+Bluetooth 5.0 (Dual band) 2*2 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 2 M.2 connector for SSD |
| USB порт | 12 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Headphone, 1 Microphone, 1 Mic-in 1x Center / Sub Woofer, 1 Front Speaker Out (Line Out), 1 Rear Speaker Out, 1 Line-in |
| Разширителен порт | 2 PCIe 4.0 x1, 3 PCIe 4.0 x16 |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | S/PDIF-Out |
| Четец за карти | – |
| Аксесоари в комплекта | – |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 27.9 x 43.3 x 50.1 cm |
| Цвят | Black |
















