Additional information
| Weight | 3.537 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | VivoBook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-1215U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 16.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | SonicMaster, Built-in speaker, Built-in microphone |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 720p HD camera With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.0 x 2.0 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.88 |
























