Additional information
| Weight | 4.5625 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | VivoBook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-12700H 3.50 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 1 DDR4 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 16.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 3200x 2000 |
| Честота на опресняване, Hz | 120 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Видео карта, GB | 4 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in array microphone, harman/kardon (Mainstream) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.5 x 25.2 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 |



























