Additional information
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Zenbook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1250U 3.50 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 17.3 |
| Сензорен дисплей | Touch Screen |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2560×1920 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone, harman/kardon (Premium) |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | – |
| HDMI порт | – |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 5.0M camera with IR function to support Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Standart Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 37.9 x 28.7 x 1.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.99 |



























