Additional information
| Weight | 2.54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 28.5 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | X series |
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Celeron |
| Процесор | Intel Celeron N4500 1.10 GHz, 4 MB cahce |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | 1 DDR4 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics 605 |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | SonicMaster, Built-in speaker, Built-in microphone |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 5(802.11ac) |
| Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 3.0×2, 1 STD 2.5 SATA HDD |
| USB порт | 4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 2 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.5 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.80 |






















