Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41.2 × 31.4 × 7.1 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Studiobook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-11800H 2.30 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Mobile Intel HM570 Chipset |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 2 DDR4 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисплей, inch | 16.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 3840×2400 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Видео карта, GB | 6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone//harman/kardon (Premium) |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 supports display / power delivery |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SD Express 7.0 card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD camera with IR function to support Windows Hello//With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Security Lock |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.2 x 26.4 x 2.2 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.40 |



























