Additional information
| Weight | 0.779 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASUS |
| Серия | Zenfone 8 |
| Брой SIM карти | 2 |
| Операционна система | Android |
| Процесор | 3×2.42 GHz Kryo 680 &, 4×1.80 GHz Kryo 680), Chipset Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm), GPU Adreno 660, Octa-core (1×2.84 GHz Kryo 680 & |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Дисплей, inch | 5.9 |
| Резолюция | 2400×1080 |
| Сензорен дисплей | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+, 700 nits (HBM), 1100 nits (peak), Corning Gorilla Glass Victus |
| Памет, GB | 8 |
| Дисково пространство, GB | 128 |
| Слот за карти | – |
| Максимална памет, GB | – |
| Камера, MP, предна | 64.0 |
| Камера, MP, задна | 12.0 |
| Светкавица | LED flash, HDR, panorama |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| GPS / A-GPS | Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC |
| MP3 плейър | yes |
| MP4 плейър | yes |
| FM радио | FM radio |
| Преглед на документи | – |
| Сензори | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass |
| Батерия, mAh | 4000 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 148 x 68.5 x 8.9 mm |
| Цвят | Silver |
| Тегло, g | 169 g |













