Additional information
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | ASROCK |
| Серия | HDV |
| Процесор | Intel 1700 |
| Чипсет | Intel H610 |
| BIOS | |
| Памет, слотове | 2 |
| Аудио | 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897/887 Audio Codec), Supports Surge Protection |
| Мрежа | Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s, Giga PHY Intel I219V |
| Конектори | COM Port Header, SPI TPM Header, Chassis Intrusion and Speaker Header, 24 pin ATX Power Connector, 8 pin 12V Power Connector, Front Panel Audio Connector, 2 x USB 2.0 Headers, USB 3.2 Gen1 Header |
| Слотове | Chipset: 2 x PCIe 3.0 x1 Slots (PCIE2 and PCIE3), CPU: PCIe 4.0 x16 Slot (PCIE1), supports x16 mode |
| M.2 слот | M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module |
| Интерфейс | |
| Софтуер | ASRock Motherboard Utility (A-Tuning), ASRock XFast LAN |
| Операционна система | Microsoft Windows 10 64-bit / 11 64-bit |
| Форм-фактор | Micro ATX |
| Специални функции | APP Shop, ASRock Super Alloy, ASRock Ultra M.2, ASRock Full Spike Protection, ASRock Live Update & |



























