Additional information
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 31 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Серия | ZBook |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-1355U 3.70 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel Integrated SoC |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисплей, inch | 16.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX A500 |
| Видео карта, GB | 6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Bang &, Olufsen audio, dual stereo speakers, front-facing HP dual-array digital microphone |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 |
| Аудио портове | 1 Audio jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | Web Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.1 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.72 |





















