Additional information
| Weight | 2.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 35 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HP |
| Серия | 470 G10 |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1335U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 17.3 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 6 (2×2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 720p HD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 40.1 x 25.8 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.08 |






















