Additional information
| Weight | 2.7954 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.3 × 7.4 × 33.3 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LENOVO |
| Серия | Lenovo V |
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 16 GB, 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec, Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | WLAN 11ac 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via USB-C. |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD 720p with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 2 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.6 x 2.0 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.67 |



















