Additional information
| Weight | 0.539 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS/X73x |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 16 200 pages |
805.79лв. / 411.99€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.539 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS/X73x |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 16 200 pages |