Additional information
| Weight | 6.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.8 × 24.8 × 30.6 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на път |
| Производител | HP |
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
| Принтер скорост черно, стр./мин | 20 |
| Принтер резолюция | 600×600 |
| Скенер, тип | Flatbed, Scan technology: CIS |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Максимален размер на сканираната област, mm | 216 to 297 mm |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Recommended monthly scan volume: 250 to 2000, Scan file format: JPG, RAW (BMP), PNG, TIFF, PDF |
| Копир скорост черно, копия/мин | 20 |
| Копир резолюция | 600×600 |
| Брой копия | Up to 99 copies |
| Мащабиране | 25 to 400% |
| Факс, тип | – |
| Факс резолюция | – |
| Скорост на модема | – |
| Памет, страници | – |
| Съкратено набиране | – |
| Групово набиране/ Дестинации | – |
| Режим за корекция на грешки | – |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | 2.4GHz Wireless 802.11b/g/n with Bluetooth low energy; Mobile printing capability: HP Smart App; Apple AirPrint; Mopria Certified; Wi-Fi Direct Printin |
| Памет, MB | 32 KB NVRAM, 64MB DDR1, Maximum: 64 MB Flash ROM, Standard: 64 MB |
| Медия, тип | Plain paper, envelope, postcard, label |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 65 to 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | 150-sheet input tray |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | 100-sheet output bin |
| ADF | – |
| Двустранен печат | – |
| Консумативи | W1420A HP 142A Black Original LaserJet Toner Cartridge (950 pages) |
| Натоварване, стр./месец | 8000 |
| Съвместими операционни системи | Linux, Microsoft Windows, Apple mac OS, Windows Server |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Maximum: 360 x 427 x 347 mm, Minimum 360 x 264 x 197 mm |
| Цвят | White |

























