Additional information
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 19.8 × 22.2 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на път |
| Производител | HP |
| Натоварване, стр./месец | 8000 |
| Скорост, стр./мин. | 20 |
| Резолюция | 600×600 |
| Медия, тип | Plain paper, envelope, postcard, label |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | 65 – 120 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Up to 150 sheets |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Up to 100 sheets |
| Двустранен печат | Manual |
| Памет, MB | 32 KB NVRAM, 32 MB SDRAM, Maximum: 16 MB Flash ROM, Standard: 32 MB |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | 2.4GHz Wireless 802.11b/g/n with Bluetooth low energy; Mobile printing capability: HP Smart App; Apple AirPrint; Wi-Fi Direct printing; Mopria Certified |
| Консумативи | (up to 950 pages), W1420A/HP 142A Black LaserJet Toner Cartridge	 |
| Съвместими операционни системи | Linux, macOS 10.15 Catalina, macOS 11 Big Sur, Windows 10, Windows 11 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Maximum: 346 x 360 x 280 mm, Minimum 346 x 189 x 159 mm |
| Цвят | White |

























