Additional information
| Weight | 41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 182 × 20 × 112 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | LG |
| Размер на екрана, inch | 75 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Честота, Hz | 50 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2.0 channel |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, Digital Audio Out, CI Slot, 2 RF In |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 127 |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 167.8 x 36.1 x 102.7 cm |
| Цвят | Black |






























