Additional information
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX635adwe, CS531dw, CS632dwe, CX532adwe |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 3 000 pages |
239.90лв. / 122.66€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX635adwe, CS531dw, CS632dwe, CX532adwe |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 3 000 pages |