Additional information
| Weight | 5.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 39 × 33 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX635adwe, CS531dw, CS632dwe, CX532adwe |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | 150 000 pages |
496.34лв. / 253.77€
Наличност: с поръчка
| Weight | 5.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 39 × 33 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX635adwe, CS531dw, CS632dwe, CX532adwe |
| Цвят | CMYK |
| Брой страници | 150 000 pages |