Additional information
| Weight | 3.232 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 39 × 33 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS531, 632, 639, CX532, 635 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 150 000 pages |
405.84лв. / 207.50€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.232 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 39 × 33 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS531, 632, 639, CX532, 635 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 150 000 pages |