Additional information
| Weight | 0.588 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 10 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CS720de / CS720dte / CS725de / CS725dte |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 20 000 pages |
884.94лв. / 452.46€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.588 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 10 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | Lexmark CS720de / CS720dte / CS725de / CS725dte |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 20 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.