Additional information
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 17 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS/CX82x,86x |
| Цвят | Cyan, Magenta, Yellow |
| Брой страници | 300 000 pages |
611.30лв. / 312.55€
Наличност: с поръчка
| Weight | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 17 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS/CX82x,86x |
| Цвят | Cyan, Magenta, Yellow |
| Брой страници | 300 000 pages |