Additional information
| Weight | 0.472 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS735de |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 12 500 pages |
857.46лв. / 438.41€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.472 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CS735de |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 12 500 pages |