Additional information
| Weight | 0.594 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX730de, CS730de |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 10 500 pages |
833.56лв. / 426.19€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.594 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX730de, CS730de |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | up to 10 500 pages |