Additional information
| Weight | 1.526 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 18 × 19 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX730de, CX735adse, CS735de, CS730de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 150 000 pages |
171.84лв. / 87.86€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.526 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 18 × 19 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | LEXMARK |
| Съвместимост | Lexmark CX730de, CX735adse, CS735de, CS730de |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 150 000 pages |