Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.4 × 12.8 × 7.1 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Тип на свързване | Wi-Fi |
| Управление | Smartphone with iOS (10.0 or higher) or Android (5.0 or higher) |
| Димиране | Dimming, ON/OFF |
| Брой цикли на превключване | 20000 |
| Цвят на светлината | RGB |
| Лумени | 345 |
| Мощност, W | 5 |
| Продължителност на живот, h | 15000 |
| Енергиен клас | A+ |
| Съвместимост | Google home compatible, Google assistant compatible, Amazon Alexa compatible |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 50 x 50 x 54 mm |
















