Additional information
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | HP |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | HP EliteBook x360 1030 G3/G4, HP EliteBook x360 1040 G5/G6, HP Elite x2 1013 G3, HP Elite x2 G4, HP ZBook Studio x360 G5 |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Описание | Take your inspiration straight to your screen with the HP Rechargeable Active Pen G3, the digital pen designed for natural onscreen note-taking, drawing, and app navigation. |
| Нива на натиск | 4096 levels |
| Бутони | 3 Buttons |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 10 x 10 x 148 mm |
| Тегло, g | 15 g |


















